Bituminės čerpės Super KL

Bituminės čerpės Super KL: raudona Bituminės čerpės Super KL: ruda Bituminės čerpės Super KL: pilka Bituminės čerpės Super KL: juoda

SBS modifikuoto bitumo čerpelės su lipniu paviršiumi. Tradicinė vienspalvė bituminių čerpių stogo danga, pabrėžianti spalvos vientisumą ir stogo grožį.

Čerpelės ypatingai gerai atlaiko daugkartinius lenkimus. Ši savybė ypač svarbi atliekant čerpelių montavimo darbus, klojant jas kraštuose ir kampuose. Čerpelės yra lanksčios netgi esant žemai temperatūrai. Gebėjimas atlaikyti žemą temperatūrą leidžia ne tik sutaupyti, bet ir lanksčiau pasirinkti montavimo laiką. SBS elastomerinis bitumas yra stipri ir patvari medžiaga, kuri ypatingai gerai atlaiko tiek mechaninį, tiek cheminį poveikį. Profesionali stogų montavimo praktika rodo, kad stogo iš elastomerinės bituminės dangos ilgaamžiškumas yra daugiau nei dvigubai ilgesnis nei paprastos bituminės stogo dangos. Grūdėtas paviršius labai gerai sukimba su čerpelių elastomeriniu bitumu. Grūdėtas paviršius prailgina stogo ilgaamžiškumą, stogas išlaiko savo reljefą ir spalvą. Dėl šiurkštaus paviršiaus sniegas užsilaiko ant stogo ir nekrenta žemyn ant grindinio ar sodo augalų. Labai patogu yra ir tai, jog lyjant lietuj ar pučiant stipriam vėjui bituminės stogo čerpelės slopina garsą.

Spalvos: žalia, raudona, ruda, pilka, juoda.

Viršutinis sluoksnis

Mineralinis pabarstas

Viršutinis bituminis sluoksnis

SBS modifikuotas bitumas

Pagrindas

Stiklūnas

Apatinis bituminis sluoksnis

SBS modifikuotas savaime prisiklijuojantis bitumas

Nominalus svoris

4300 ± 300 g/m2

Nominalus storis

3,2 mm

Plotis

1000 mm

Aukštis

317 mm

Minimalus stogo nužulnumo kampas

12°