Mineralinė vata Knauf Unifit 039

 

Knauf Unifit 039 yra ruloninis nedengtos stiklo vatos gaminys, kuris specialiai sukurtas nuolaidžių stogų ir išorinių medinių karkasinių sienų šiluminei bei akustinei aukštos kokybės izoliacijai. Unifit 039 pasižymi unikalia savybe – jis yra standus, todėl užtikrinamas labai lengvas montavimas „su trintimi“. Specialios žymos „X“ palengvina matavimą ir pjaustymą. Pastaba: Knauf Unifit 035 šilumos laidumas yra geresnis (0.035 W/mK), lyginant su Unifit 039 (0.039 W/mK). Galima panaudoti plonesnį Unifit 035 sluoksnį – bus gauta tokia pati šiluminė varža kaip su Unifit 039.

Galimi matmenys:

200 x 1200 x 3500 mm (tipas: ritinys; pakuotėje: 4,20 m² | 0,840 m³)

Panaudojimas

Palėpės tipo patalpų stogo konstrukcijos šilumos ir garso izoliacijai Unifit 039 turi būti klojamas tarp gegnių. Iš vidaus kambarį reikia apkalti gipso plokštėmis arba medinėmis lentomis. Išorinių medinių karkasinių sienų šiluminei ir akustinei izoliacijai Unifit 039 turi būti montuojamas tarp sijų, tačiau su oro tarpu tarp izoliacijos ir išorinio apkalo.

Techninės savybės

Unifit 039 šilumos laidumas yra 0.039 W/mK. Pirmiau nurodytoje lentelėje yra pateiktos šiluminės varžos (R) reikšmės kiekvienam gaminio storiui.

Unifit 039 atitinka naujo akustikos reglamento (NRA) reikalavimus dėl minimalios transporto priemonių 30 dB triukšmo izoliacijos.

Unifit 039 yra nedegus (A1 Euroklasė).

Stiklo vata yra nekancerogeninė, nehidroskopiška ir nekapiliarinė. Ji neskatina bakterijų augimo, yra chemiškai neutrali ir nekelia korozijos. Jos sudėtyje nėra priemaišų ir nepluoštinių dalelių.

Pranašumai:

  • Mažina šildymo išlaidas, nes sumažėja šilumos pasišalinimas per stogą.
  • Izoliuoja nuo išorinio triukšmo ir sulaiko vidinį triukšmą.
  • Būdamas nedegus, nesukelia gaisro pavojaus.
  • Lengvai montuojamas dėl trinties su gegnėmis ir sijomis. (Pastaba: Knauf Unifit 35 yra standesnis, todėl lengviau jį montuoti)
  • Specialios „X“ žymos leidžia tiksliau atpjauti.
  • Efektyvaus kompresinio pakavimo dėka sumažėja rankinio darbo, lengvesnis transportavimas.
  • Su EB žyma, taip pat turi kokybės ženklo įspaudą.