RILAK

 

AUREKS 30

Greitai džiūvantis, atsparus susidėvėjimui uralkidinis emalis. Lyginant su tipiškais alkidiniais emaliais, pasižymi greitesniu džiūvimu, o taip pat padidintu dangos tvirtumu ir atsparumu susidėvėjimui. Pusiau blizgantis. Spalva – Geltonai ruda, raudonai ruda, pilka.

AUREKS 60

Greitai džiūvantis, atsparus susidėvėjimui uralkidinis emalis. Lyginant su tipiškais alkidiniais emaliais, pasižymi greitesniu džiūvimu, o taip pat padidintu dangos tvirtumu ir atsparumu susidėvėjimui. Skirtas dažyti medinėms ir betoninėms grindims patalpų viduje. Pusiau blizgantis. Spalva – Geltonai ruda, raudonai ruda, pilka ir balta (bazė A). Bazė A tonuojama šviesiais tonais, bazė C – tamsiais tonais.

ALKIDINIS GRINDŲ EMALIS

Alkidinis emalis. Vidaus patalpų medinėms ir betoninėms grindims dažyti. Geltonai ruda, šviesiai ruda, raudonai ruda, smėlinė, pilka, žalia.

AKVATOP

Akriliniai vandens dispersiniai dažai. Pasižymi aukštu atsparumu atmosferos poveikiams. Išlaiko plėvelę elastingą, kas leidžia išvengti dangos skilinėjimo ir atsisluoksniavimo, veikiant atmosferiniams faktoriams. Tai užtikrina ilgalaikę dangos tarnybą. Dažyti medinių pastatų fasadams ir kitiems mediniams paviršiams, eksploatuojamiems atmosferos sąlygomis. Bazė А (balti pagrindiniai dažai) – tonuojama šviesiais tonais; geltoni, žali, tamsiai rudi, raudonai rudi ir juodi. Bazė C naudojama tonuoti tamsiais tonais pagal RILAKOLOR sistemą.

TEKSTURDEKORS

Efektyvi medieną sauganti priemonė, žemamolekulinių alkidinių dervų bazėje. Saugo nuo atmosferinių ir biologinių poveikių, tokių kaip puvimas, pamėlynavimas, grybeliai ir pan. Dažai įsigeria į medieną, išsaugodami medžio tekstūrą ir nesukurdami tankios paviršinės plėvelės. Spalvoti dažai ТEKSTŪRDEKORS naudojami kaip savarankiška dekoratyvinės apdailos ir išorinių medinių konstrukcijų asaugos priemonė. Bespalvis ТEKSTŪRDEKORS (bazė EC)  naudojamas kaip anksčiau nedažytos medienos gruntavimo priemonė prieš dažant ją kitais dažais ar emaliais, bei kaip baziniai dažai tonavimui. Raudonai ruda (šermukšnis), ruda (palisandras), geltonai ruda (puriena), žalia (spygliai), juoda, šviesiai ruda (oregonas), tamsiai ruda (riešutmedis), bespalvis (bazė EC). 

TEKSTURDEKORS AKVASATIN

Vandeniu skiedžiami  alkidiniai pusiau skaidrūs medienos dažai. Sudaro ploną pusiau skaidrią (nemaskuojančią medienos struktūros) hidrofobinę lengvo šilkinio blizgesio plėvelę. Skirtas dekoratyvinei apdailai ir apsaugai medinių paviršių, eksploatuojamų atmosferos sąlygomis. Raudonai rudas (šermukšnis), rudas (palisandras), geltonai rudas (puriena), šviesiai rudas (oregonas), tamsiai rudas (riešutmedis) ir bespalvis (bazė ЕС), koleruojamas pagal RILAKOLOR sistemą ir   COLTEC WOOD katalogą. Renkantis spalvą pagal katalogą reikia žinoti, kad mediniai paviršiai nuo saulės ultrvioletinių spindulių geriausiai apsaugomi tamsių (sodrių) tonų. Naudojami tik koleruotoje formoje. (Naudoti nekoleruotą bazę EC išorinių paviršių dažymui neleidžiama). 

PENTALUX T, PENTALUX TM

PENTALUX T (blizgus) ir PENTALUX TM (pusiau matinis). Skirti dažyti tiek patalpų viduje, tiek ir jų išorėje eksploatuojamiems mediniams ir nugruntuotiems metaliniams paviršiams. Rekomenduojama naudoti langų rėmų, durų, apšildymo radiatorių, įvairių statybinių konstrukcijų ir baldų dekoratyvinei apdailai. Tai greitai džiūstantys emaliai, kurie dėl tiksotropinės struktūros dažymo metu nenuteka nuo vertikalių paviršių ir nuo teptuko. Emalį galima naudoti baltą arba spalvintą šviesiais atspalviais – bazė A.

PENTAPRIM PRO

Universalus blizgantis alkidinis emalis. Dažomi iš anksto nugruntuotos metalinės konstrukcijos, įrengimai, transporto priemonės (išskyrus lengvuosius automobilius) ir kiti objektai, eksploatuojami tiek patalpų viduje, tiek atmosferos sąlygomis. Spalva: Baltas, mėlynas, geltonas, raudonas, vyšninis, žalias, pilkas, žydras, kreminis, šviesiai žalias, juodas, rudas, šviesiai pilkas.