Silikatinis blokelis Siliblokas

 

Silikatinius blokelius Siliblokas rekomenduojama naudoti viešosios paskirties, gyvenamųjų namų, gamybinių bei ūkinių pastatų išorinėms bei vidinėms pertvarinėms ir laikančioms sienoms. Blokeliai turi montavimo angas, skirtas pernešti blokelį viena ranka, naudojant specialų griebtuvą. Tikslūs matmenys (maksimali paklaida sudaro tik 2 mm) ir speciali blokelio forma leidžia mūryti sieną be vertikalių siūlių, horizontalioms siūlėms naudojant plonasluoksnį skiedinį arba klijus.

Silikatiniai blokeliai Siliblokas gaminami iš kvarcinio smėlio, maltų technologinių kalkių bei vandens. Siliblokas naudojamas vidaus ir išorės sienų arba armuoto mūro konstrukcijoms mūryti, laikantis statybos normų ir taisyklių. Tai gera, patikima ir universali statybinė medžiaga. Blokeliai atsparūs atmosferos poveikiui bei temperatūros pokyčiams įvairiomis klimatinėmis sąlygomis. Tai ekologiškai švarūs gaminiai. Silikatiniai gaminiai yra gaminami iš gamtinių žaliavų, kurios yra kietinamos tik 200 °C temperatūroje suspaustu vandens garu.

Iš blokelių Siliblokas M12 mūrijamos pertvarų sienos tarp kambarių ir kitų patalpų, kapitalinės pastatų sienos.
Iš blokelių Siliblokas M15 mūrijamos vienaaukščių namų sienos; vienaaukščių namų su mansarda sienos, kai perdanga yra ne ilgesnė nei 4,5 m; vienaaukščių namų su mansarda sienos, kai perdanga yra monolitinio gelžbetonio; kapitalinės pramoninių ir daugiaaukščių gyvenamųjų pastatų sienos.
Iš blokelių Siliblokas M18 mūrijamos dviejų-trijų aukštų individualių namų, kotedžų sienos; pramoninių ir daugiaaukščių gyvenamųjų pastatų sienos.
Iš blokelių Siliblokas M24 mūrijamos pramoninių ir daugiaaukščių gyvenamųjų pastatų sienos; vienaaukščių namų vidinės laikančios sienos, kai ant jų remiasi dvi perdengimo plokštės; sienos tarp butų ir laiptinių.