Trapecines stogu dangos

Trapecinis profilis yra ekonomiška medžiaga stogų ir fasadų dengimui. Platus profilių asortimentas – nuo 4 mm aukščio 160 mm – ir iš cinkuoto metalo su padengimu leidžia naudoti, juos ant stogų ir fasadų, vartų ir tvorų ir  tarpatramių statybos ir pramonės objektuose.

 

Trapecinė skarda su žemu profiliavimu gali buti naudojama fasadų dengimui paviršiaus aukštis nuo T-4 iki T-60 tuo tarpu stogų dengimui nuo T-14 iki T-60 ,tai butų nuosavi namai, garažai įvairios paskirties komerciniai pastai. Aukšto profiliavimo skarda T-50 iki T-160 yra naudojami didelių pramoninių, komercinių ir paslaugų įmonių statybose. Didžiausi profiliai T-135 iki 160 naudojami ant laikanciųjų konstrukcijų, su dideliais taratramiais(Plokšti stogai izoliuoti didelių paviršių) ir luboms.

Trapeciniai profiliai pasižymi stiprumu, standžia struktūra ir ekonomišku panaudojimu.

 

Pritaikymas:

  • Stogų dengimui
  • Fasadų dengimui
  • Kaip statybos konstrukcijų elementas

 

Trapeciniai lakštai yra pagaminti iš galvanizuoto plieno, aluminiocinko, bei dengti polimerine danga, kurių skardos storis gali siekti nuo 0,50mm iki 1,5mm.

Siekiant pagerinti geresnes objekto akustines savybes, kurie naudoja trapecinės formos profilius, gali būti perforuotos. Skerspjuviai pavaizduoti trapecinių profilių pasiūlymuose.

 

Trapeciniai profiliai yra pagaminti pagal LST EN 14782:2008 ir pažymėti CE ženklu.

 

T-14 Stogo danga T-16 Stogo danga T-18 Stogo danga Cinkuota
T-18 Stogo danga T-18DR Stogo danga T-20x Stogo danga
T-20 stogo danga T-35 Stogo danga Cinkuota T-35 Stogo danga
T-40 Stogo danga T-45 stogo danga T-50 Stogo danga
 
T-55 stogo danga T-60 Stogo danga