PVC dailylentės Lėdis

 

Plastikinės fasado dailylentės „SIDING“ yra šiuolaikinė, patvari ir estetiška danga fasado apdailai. Plastikinės dailylentės panaudojimas įgalina išspręsti keletą uždavinių vienu metu:

  • pailginti sienos medžiagų tarnavimo laiką,
  • pagerinti išorės sienų šilumos izoliavimo savybes,
  • sukurti puikų ilgalaikį estetinį vaizdą.
Horizantalios dailylentės spalvos:

 

 
 
         
Auksinis ąžuolas
 
Smėlio sp.
 
Šv. Geltona sp.
 
       
 
 
         
Tamsiai geltona sp.
 
Pilka sp.
 
Rausva sp.
 
       
 
 
       
         
Žalia sp.
 
Balta sp.
 
Profiliai

 

 
 
         
Angos profilis x 3,85
 
H profilis x 3,00
 
J profilis x 3,85
 
       
 
 
         
Nutekėjimo profilis x 3,85
 
Pradzios profilis x3,85
 
Užbaigimo profilis x3,85
 
       
 
 
         
Išorinis kampas x 3,00
 
Vidinis kampas x 3,00
 
Fasado apkala x3,85,
plotis 25 cm.
 
       
 
   
         
Stogo atbrailos apkala x 3,85 plotis 30 cm
 
Stogo atbrailos apkala perf. 3,85, plotis 30 cm
 

Ši medžiaga išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir ilgą laiką išlaiko savo savybės, nesideformuoja ir nereikalauja reguliaraus remonto ir atnaujinimo. Skirtingai nuo fasado dažų ir tinko apkala nereikalauja kruopštaus sienos paviršiaus paruošimo. Atvirkščiai, net jeigu paviršius nelygus, tai po lentelėmis galima paslėpti visus trūkumus. Gaisro atveju liepsna neišsiplečia, o medžiaga tik lydosi, palaipsniui gesdama. Apkalą galima montuoti su termoizoliacija arba be jos ant visų tipų pastatų išorės sienų. Fasado apkaloje nesimato senų ir neatsiranda naujų kapitalinių sienų įtrūkimų. Plati spalvų gama ir pagalbinių detalių įvairovė leidžia išskirtinai individualiai papuošti savo būstą. Nesudėtingas fasado apkalos montavimas leidžia patiems atlikti apdailos darbus. Tobula fasado vėdinimo sistema, naudojant apdailą, apsaugo pagrindines konstrukcijas nuo drėgmės kondensato, o naudojant šilumą izoliuojančias medžiagas, neleidžia pablogėti izoliacinėms savybėms, kurios sąlygoja izoliacinės medžiagos sudrėkimas. Plastikinės apdailos sumontavimo technologija gana paprasta. Didelis detalių pasirinkimas leidžia tobulai apkalti pastatą ir apdailinti fragmentus bei detales ir suteikti fasadui išbaigtą estetinį vaizdą.

Pagrindinis plastikinės fasado dailylentės kokybės rodiklis – kokybiška žaliava, kurioje, pagal galiojančias normas, būtų sudėtos visos reikalingos medžiagos, užtikrinančios plastiko ilgaamžiškumą, atsparumą smūgiams bei UV spinduliams. Mūsų įmonė pati gamina PVC mišinius ir garantuoja, kad gaminys pasižymi aukščiausiais kokybės rodikliais.

      

Lietuvai nuo seno būdingi mediniai namai, horizontaliai apkalti dailylentėmis. Mes siūlome pritaikyti šiuolaikines medžiagas senojo įvaizdžio išsaugojimui.