PVC dailylentės VOX

 

Vinilo dailylentės „Siding”, atitinkančios medines dailylentes „Siding”, kilo iš JAV Ir Kanados, kur šiuo metu yra dažniausiai naudojamos kaip fasado danga. Tuo pačiu jų populiarumas dinamiškai auga Rytų Europos bei Prancūzijos, Vokietijos ir Olandijos rinkose. 

 

Vinilo dailylentės „Siding“ yra tinkama fasado danga ir gyvenamiesiems ir viešiesiems pastatams. Garantuoja patvarų ir estetišką fasadą daugeliui metų. 

PVC, iš kurio yra pagamintas vinilo „Siding“, patvarumu ženkliai viršija savo medinį prototipą, tačiau išsaugo jo išorinį vaizdą, dėl medžio faktūros imitacijos. Jo naudojimas daugelį metų be problemų yra užtikrintas dėl atsparumo įvairioms atmosferinėms sąlygoms (drėgmė, žemos ir aukštos temperatūros, saulės spinduliai, vėjas), biologiniams veiksniams (vamzdžiai, pelėsis) ir daugeliui chemikalų.  

Fasado patvarumą papildomai užtikrina panelių konstrukcija – specialiai profiliuota kraštinė prie montavimo angų blokuoja tvirtinimo sraigtus. Ši konstrukcija yra vadinama „atspari uraganams” ir apsaugo panelį nuo atplėšimo nuo pastato sienos net esant labai smarkiam vėjui.

Nedidelis svoris, patogus transportavimas ir greitas ir lengvas montavimas, kuris nereikalauja specialių procedūrų ir įrankių, leidžia fasadą iš vinilo dailylenčių „Siding“ sumontuoti kiekvienu metų laikotarpiu, savarankiškai. Šiai dangai viso naudojimo laikotarpiu nereikia jokių papildomų priežiūros procedūrų ar periodinio atnaujinimo.

Nepriklausomų institucijų atlikti tyrimai rodo, kad vinilo dailylenčių „Siding“ naudojimas (kaip ir kitų fasado dangų tipų iš polimerinių medžiagų), atsižvelgiant į labai ilgą naudojimo laikotarpį, lengvą transportavimą ir pilno antrinio perdirbimo galimybę, turi žymiai mažesnę negatyvią įtaką natūraliai aplinkai nei tokių medžiagų naudojimas, kaip mediena ar plytos.

Privalumas: atsparumas vėjui

Aprašas: panelio konstrukcija padidina atsparumą stipriems vėjo gūsiams